«Вся надія на Бога і Вас» – терміново потрібна наша допомога!

Кілька тижнів тому ми писали про необхідну фінансова допомогу Людмилі. В силу останніх діагнозів і необхідного термінового лікування звертаємося ще один раз до всіх.

Давайте ще раз знайомитися. Мене звати Люба. Я живу в Ужгороді. Мені 49 років. В мене серонегативний ревматоїдний поліартрит із ураженням суглобів китиць. Потрібні термінове лікування і Ваша допомога.

В кожного з нас є свої власні життєві проблеми і незгоди. Але я вважаю себе віруючою людиною. Практиком. Прекрасно розумію, що таке віра, надія і любов в Бога і до Бога.

Господь кожній людині дає своє життєве випробування і свій крест. У мене свій крест. Церква Христова вчить, що з «креста не сходять, з креста знімають». Тобто те, що нам дане, те з подякою Богу ми повинні нести на всьому своєму життєвому шляху.

Наше життя, незважаючи ні на що є непростим. Непростим у різних відношеннях, особливо коли ти хворий.

Мій основний діагноз на медицинській термінології звучить так:

Серонегативний ревматоїдний поліартрит А II із ураженням суглобів китиць, променевозапясткових, стоп, колінних суглобів. Р-о стадія II, ПФС II. Вторинна анемія. Остеохондроз хребта. Вторинний остеопороз.

На лікування потрібна велика сума грошей, яких в мене немає!

Вся надія на Бога і Вас! Терміново потрібна Ваша допомога! Моє звернення на цьому сайті – це остання надія в житті!

Зарплати не вистачає не те що на лікування, ледве оплачую комунальні послуги.

Всі мої попередні спроби і звернення до можновладців і близьких мені людей не дали очікуваного результату. Всі мої попередні спроби «письмових звернень» завершилися лише частковим успіхом.