Найкращі проекти Відділу у справах сім”ї та молоді реалізовані в 2012-му році!

2012 рік для Відділу у справах сім”ї та молоді Мукачівської єпархії УПЦ був періодом ствердження напрацьованих раніше проектів. За словами Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, проекти в молодіжному служінні повинні носити системний характер, а не поодинокий.

Отже, саме це найбільше намагалося ввести в життя керівництво Відділу протягом року, що минає. Кожне молодіжне братсво повинно стати на системну роботу в міру своїх сил. Досягнуте можна побачити в документальному фільмі про молодіжки, створеному Відділом наприкінці року. Крім того, Відділ продовжив традиційні проекти, які стосувалися всіх молодіжних братств разом та створив декілька нових, яких раніше в єпархії ніколи не було. Протягом року було проведено три колегії Відідлу та одну Раду молодіжних лідерів, які планували роботу на майбутнє та підсумовували виконане. Зокрема, на одній із колегій було вирішено створити соціальну мережу “Знайомство під Церковним куполом”, а на Раді молодіжних лідерів серед іншого було розглянуто пропозицію протоієрея Віктора Палоша провести донорську акцію. Синодальний відділ у справах молоді визначив третє місце для нашого Відідлу у номінації “Новини з єпархій”, що свідчило про системну роботу відділів на місцях. Сайт Ужгородського молодіжного братства імені преподобного Алексія Карпаторуського та Відділу став інформаційним сімейно-молодіжним порталом. Крім того, головою Відділу було здійснено ряд закордонних поїздок, що посприяло налагодженню контактів для подальших спільних міжнародних проектів. Один з них було реалізовано вже цього року: традиційна Конференція голів єпархіальних відділів у справах молоді стала міжнародною завдяки стараням нашого Відділу. Здобутки були відмічені офіцйним листом голови Синодального відділу у справах молоді єпископа Обухівського Іони, вікарія Київської митрополії на адресу керівника Відділу Мукачівської єпархії.

Серед найбільш успішних проектів, що були реалізовані Віддлом у справах сім”ї та молоді Мукачівської єпархії УПЦ 2012 року, можемо привести до Вашої уваги наступні:

Ужгородське молодіжне братство провело Різдвяну коляду.
Православна молодь провела Різдвяний флеш-моб в ужгородському торгівельному центрі «Дастор».
Великопосний час молодіжки Мукачівської єпархії проводять активно.
«Спішіть творити добро».
До донорської акції “Спішіть творити добро. Подаруйте краплинку життя” долучаться священики.
План заходів Відділу у справах сім’ї та молоді Мукачівської єпархії на Пасхальний період 2012 року (приймали участь майже всі молодіжки).
Православна молодь Ужгорода долучилась до загальноєпархіальної акції прибирання храмів та надання фізичної допомоги людям, що її потребують.
Вихованці церковної школи при УжМБ виготовили Великодні писанки.
Ужгородська православна молодь підтримала вихованців Часлівської спеціалізованої школи-інтернату у проведенні Пасхального концерту.
Ужгородське молодіжне братство відвідало лікарні, немічних та самотніх людей і провело Пасхальний флеш-моб.
Іршавське молодіжне братство провело Пасхальний флеш-моб та відвідало обласну психіатричну лікарню.
Православна молодь Ужгорода відвідала Виноградівський спеціалізований інтернат.
Ужгородська молодіжка здійснила похід у Карпати.
Молодь Мукачівської єпархії на чолі з протодияконом Антонієм Добошом прийняли участь в Міжнародному молодіжному православному таборі в Румунії.
Відбувся Зліт православної молоді Мукачівської єпархії.
22 вересня відбувся черговий футбольний турнір між молодіжними братствами Мукачівської православної єпархії.
Цікаво і корисно провели час “братчики” Ужгородської молодіжки на “Вечорі доброти” зі спец-школою з Часлівців.
Ужгородське молодіжне братство та Часлівецька спеціалізована школа-інтернат товаришують.
Молодь Мукачівської єпархії відвідала чернівецькі святині.
Відділ у справах сім”ї та молоді Мукачівської єпархії УПЦ створив документальний фільм “Життя молодіжок Мукачівської єпархії 2007-2012”.
Відділ у справах сім”ї та молоді записав відеосюжет з Ужгородського СІЗО.
Представник Відділу у справах сім”ї та молоді Мукачівської православної єпархії активно проводить лекції на моральні теми у Воловецькій загальноосвітній школі.
Святкові концерти присвячені Святому Миколаю відбулися в Ужгороді.
Загальноєпархіальний форум молоді присвячений п’ятиріччю архієрейської хіротонії владики Феодора відбувся!

За матеріалами прес-служби УжМБ