Духовно-просвітницький фільм «Ключі від брами Господньої» нагороджений спеціальним дипломом

У свій 100-літній ювілей архімандрит Василій (Пронін) отримав визнання від своїх співвітчизників на 9-му Міжнародному фестивалі православного кіно «Покров», що проходив з 5 по 9 жовтня у Києві.

Нагороджений хроніко-документальний фільм в якому розкрито життєвий шлях великого подвижника благочестя архімандрита Василія (Проніна), створений на базі Закарпатської державної телерадіокомпанії та за благословінням Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського.

Після прем’єрного показу 8 жовтня у залі Будинку кіно, глядачі зустріли стрічку щедрими аплодисментами та вигуками «Браво!». Про великий успіх закарпатських майстрів кіно, а це автор сценарію Д.Кешеля, режисер О.Мазар, редактор Н.Шпак, оператори Ю.Купар, Б.Балла, звукорежисер О.Шарков, режисер монтажа С.Томорі, свідчать стрічки відомих кінорежисерів, з якими довелося вступати у серйозне змагання, зокрема Володимира Хотиненко «Достоєвський» (Росія), Миколи Досталя «Розкол»(Росія), «Пасха»Олени Каретник (Україна) та ін..Генеральнийдиректор міжнародного фестивалю«Покров» протоієрейОлександр Акуловсподівається, що 10-й ювілейний  повинен стати одним із провідних кінофестивалів України.

Мукачівське єпархіальне управління висловлює щиру подяку особисто Д.М. Кешелі та творчому колективу який брав участь у створенні духовно-просвітницької стрічки «Ключі від брами Господньої» та призиває Боже благословення на подальші творчі справи, які приносять користь душам десятків тисяч телеглядачів.