Велике освячення води на річці Уж

19-го січня після Божественної літургії в кафедральному соборі міста Мукачево, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський очолив Хресний хід та велике освячення води на річці Уж вже в столиці Закарпаття.

Кілька тисяч вірників разом зі своїм архіпастирем та духовенством прибули вже на традиційне місце де звершується чин освячення Великої Агіасми.

Кількасот метрів Православної набережної м. Ужгород вщент заповнили вірники, які прийняли участь в молитві. Після уставного чину освячення владика Феодор звернувся до пастви з вітальним словом. Владика Феодор привітав духовенство, представників влади та багатотисячну паству, яка зібралась в цей урочистий день з великим святом Богоявлення.

Архіпастир наголосив про важливість Хрещення для віруючої людини та вказав, що в цей день ми всі являємося сопричасниками Йорданських подій, не тільки як історичного факту, але й завжди являємося свідками духовного переродження в Таїнстві Хрещення, та в своєму житті маємо сприймати Богоявлення в своєму серці та в своїх діях.

В кінці архіпастир та духовенство окропили святою водою усіх вірників.