На Закарпатті молилися за загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Сьогодні, 26 квітня виповнюється 27 років від дня екологічної катастрофи, що була спричинена руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції. В довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Загальна кількість ліквідаторів за всі роки нараховує приблизно 600 000 чоловік. Чимало з них загинуло. В Ужгороді на площі Дружби народів відбувся мітинг-реквієм в якому взяв участь і настоятель місцевого Свято-Воскресенського чоловічого монастиря Мукачівської Православної єпархії – архімандрит Марк (Куштан).
Сюди, до підніжжя пам’ятника закарпатським ліквідаторам прийшли з квітами в руках керівники краю, правоохоронці, депутати різних рівнів, представники громадських організацій, творчих спілок та родини загиблих. Серед них – заступник голови обласної ради Андрій Сербайло. Чесні отці відправили поминальну  панахиду за загиблими у Чорнобильській трагедії.
На честь Героїв Чорнобиля лунали теплі слова подяки, шани та світлої пам’яті. Та постріли у небо – як попередження: будьте, люди, обережні…