Телепрограма «Духовні обрії» – два роки в ефірі!

20 лютого виповнюється два роки з дня виходу першої телепрограми «Духовні обрії»  на Закарпатській  обласній державній телерадіокомпанії «Тиса1».

З історії виникнення телепроекту «Духовні обрії»

Два роки в ефірі! У ідейних витоків формату програми її назви стояв незмінний її директор – Дмитро Кешеля. Сьогодня програма виросла у потужну телеплощадку, де Мукачівська Православна Єпархія має можливість говорити у віртуальному медіа-просторі про Христа і Християнство широкій телеаудиторії.

Гостями ефірів програми є перш за все священослужителі, історики, релігієзнавці, краєзнавці, тощо.

Впродовж двох років над програмою працює колектив проесійних фахівців. Висловлюємо щиру подяку за плідну працю перш за все творчому колективу редакції мистецьких програм, яку очолює директор творчого об’єднання  Дмитро Кешеля. В результаті плідної праці із журналістами, режисерами, звукорежисерами та операторами, а саме – Дмитром Кешелею, наталією Шпак, Наталією Тронь,  Світланою Томорі, Купар Юрієм,  Володимиром Дудою на світ народжується чудовий церковний телепродукт, глядацька удиторія якого постійно зростає. Дякуємо за все також головному керманичу ЗОДТРК “Тиса 1”  Віталію Володимировичу Мещерякову.

Окреме спасибі постійним гостям наших програми: архієпископу Мукачівському і Ужгородському Феодору, протоієрею Олександру Гук, протоієрею Василію Поп, протоієрею Василію Керецман, протоієрею Василію Юрина, протоієрею Віктору Палош, архімандриту Василію Садварій, архімандриту Миколаю Шестак та іншим.

Через релігійно-філософську програму «Духовні обрії» телеглядачі ЗОДТРК «Тиса1» мають можливість дізнатися про актуальні питання церковного і духовного життя, а також ставлення Церкви до важливих для суспільства подій. У програмі ведеться бесіда зі священиком на задану тему.