Вербна неділя в кафедральному соборі міста Мукачево

28 квітня, в день свята Входу Господнього в  Єрусалим, урочисту Божественну літургію в кафедральному соборі міста Мукачева  очолив Високопреосвященніший Феодор архієпископ Мукачівський і Ужгородський.

Його Високопреосвященству співслужили духовенство собору та єпархії.

Під час малого входу, з благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Киівського і всієї України настоятель храмів сіл Кузьмино та Руська Кучава Мукачівського району ієрей Роман був возведений в сан протоієрея.

Насельник Свято-Іоанно-Богословського чоловічого монастиря с. Сільце Іршавського району монах Прохор за Божественною літургією був рукоположений в сан ієродиякона.

По закінченню Божественної Літургії Владика Феодор виголосив слово, в якому привітав всіх присутніх зі святом, та благословив всіх на достойне проведення Страсної седмиці.