ГРАФІК Пасхальних Богослужінь Архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора

Святкове Пасхальне Богослужіння, яке очолить керуючий Мукачівською Православною єпархією Високопреосвященніший Архієпископ Феодор відбудеться вночі з 4 на 5 травня о 00.30 к.ч. в кафедральному соборі на честь Ікони Божої Матері «Почаївської» міста Мукачево.

В день самої Пасхи 5 травняо 17.00 к.ч. в Мукачівському кафедральному соборі архієпископ Феодор очолить ПасхальнуВечірню.

Наступного дня 6 травня– на другий день святкування Пасхи Христової Високопреосвященніший Феодор звершить Святу Божественну Літургію в Хресто-Воздвиженському кафедральному соборі міста Ужгород. Початок Богослужіння о 09.45.

7 травня – на третій день святкування Пасхи Христової Високопреосвященніший архієпископ Феодор очолить Святкову Божественну Літургію в Свято-Воскресенському чоловічому монастирі міста Ужгород. Початок Богослужіння о 9.45.